תוכניות שבועיות

מוצאי יום המנוחה

מוצאי יום המנוחה

"במוצאי יום מנוחה" הוא לא רק פיוט ידוע למוצאי שבת, אלא שמו של משדר שבועי בנושאי יהדות ומסורת, ציונות, רוח ויצירה. בתכנית מתארחים רבנים, חוקרי אקדמיה, אנשי חינוך, נציגי קהילות, סופרים ומשוררים, חזנים וזמרים. היא גם מעניקה מקום לאירועים בעלי אופי יהודי וציוני המתקיימים בצה"ל ביוזמת חילות שונים וגופים המשיקים לצבא – ובראשם הרבנות הצבאית, חיל החינוך והנוער, איגוד ישיבות ההסדר והמכינות הקדם-צבאיות

התכנית משודרת במוצאי שבת וחג, 22:00-23:00

מגישים: חגי חריף ושאול מייזליש

מייל התוכנית : harifh@netvision.net.il

תאריך תיאור להאזנה
22/07/17 עם חגי חריף ושאול מייזליש
15/07/17 עם חגי חריף ושאול מייזליש
08/07/17 עם חגי חריף ושאול מייזליש
01/07/17 עם חגי חריף ושאול מייזליש
24/06/17 עם חגי חריף ושאול מייזליש

שדרנים

  • חגי חריף

    ד"ר חגי חריף משדר בגלי צה"ל משנת 1987. בעל תואר שלישי בציון "מעולה" מהמחלקה למדע המדינה של אוניברסיטת בר-אילן על מחקרו בנושא ספורט ולאומיות בתנועה הציונית. כתב וערך שלושה ספרים. מסייע בנושאי תקשורת לרבנים הראשיים לצה"ל. חבר ועדת תקשורת בארגון עובדי צה"ל ונמנה עם מערכת העיתון "ללא מדים" של הארגון. פעיל במספר גופים העוסקים בזהות יהודית-ישראלית.

    חגי חריף
  • שאול מייזליש

    רב-סרן במילואים. שירת בצה"ל ככתב צבאי והיה חבר המערכת של העיתון "הצופה". סופר ועיתונאי שחיבר וערך עד כה כ-100 ספרים. איש רדיו, טלוויזיה וקולנוע, שהיה המנהל הראשון של רדיו קול חי. מנחה אירועים, טקסים וערבי ראיונות, וזוכה פרס נשיא המדינה לתקשורת יהודית. כמו כן, משמש כיושב-ראש פרויקט הספורט של ארגון "צו פיוס".

    שאול מייזליש