מגזין
  Bookmark and Share
close

האזינו: הקטעים הבולטים של השבוע

מהסערה בוועדת בדו"ח המבקר על מצבע צוק איתן, דרך תכנית "משפחה נטו" של השר כחלון שמתקבלת בספקנות ועד מדליקי המשואה ביום העצמאות המתקרב. אלא הקטעים שעשו לנו את השבוע

מערכת גלצ

בעקבות המהומה בוועדה לביקורת המדינה בעניין צוק איתן, אילן שגיא, אביו של ארז שגיא ז"ל שוחח עם עידן קוולר ויעקב ברדוגו בגלצ ואמר: "לא יכולתי לשבת ולראות את זה בשקט. ראש הממשלה לא עונה יושבים לידו שלושה בולדוגים וצועקים ומתלהמים".

יום אחרי העימות בוועדה, חבר הכנסת מיקי זוהר התנצל בראיון עם ירון דקל ועמית סגל על הדברים שאמר למשפחת גולדין וסיפר שקבע איתם פגישה, אבל הוסיף: "הדיון נקבע כדי להביך אותנו". האזינו

עוד ממשכן הכנסת: במשרד האוצר מתגאים בתכנית הכלכלית החדשה שתקנה הטבות מס וסבסוד צהרוני ילדים - אך פרופ' עומר מואב מהמרכז הבינתחומי הרצליה מפוצץ את הבועה וטוען כי  "חד משמעית אין פה הורדה ביוקר המחיה - תכניתו של משה כחלון חסרת משמעות. זו רק הגדלת הנטל על משלם המסים".

יום העצמאות בפתח: מייסד "תגלית", מייקל סטיינהרדט, שנבחר להדליק משואה ביום העצמאות הקרוב, התייחס להחלטה החריגה לאפשר לאזרח זר להדליק משואה: "אני חייב לומר שלא ידעתי הרבה על זה לפני שהתבשרתי שאדליק את אחת המשואות. אני מרגיש כבוד, חיי הוקדשו למה שאני קורא חדשנות בעולם היהודי. בשבילי החדשנות הייתה ליצור משהו כמו תגלית".

דיכאון אחרי לידה? בטי, אם ל-3 בנות ומלווה תהליכים רגשיים סביב לידה, שוחחה בתכנית "משפחה גרעינית" עם אברי גלעד ועינת נתן והתייחסה למחקר החדש שמראה כי התאוששות מלידה יכולה להגיע עד ל-10 שנים.

במסגרת התכנית "רולטה" ששודרה בגלצ, בשנת 1972 התארח שייקה אופיר ערב אחרי שנודע על זכייתו של הסרט "השוטר אזולאי" בפרס גלובוס הזהב לסרט הזר הטוב ביותר. אתם מוזמנים לשמוע את אפרים קישון מודיע בשידור לשייקה על הזכייה.

21/04/17 | 12:28