מגזין
  Bookmark and Share
close

מ"הכל זהב" ועד "רדיו רחוב" – פרס מפקד גל"צ חולק אתמול

פרס מפקד גל"צ חולק אתמול לחמש תכניות נבחרות בטקס בנמל יפו. קצין החינוך הראשי לשעבר: "התכניות היו מצוינות, הצדעה אמתית לייחוד, למצוינות ולמקצועיות של אנשי גלי צה"ל". האזינו

לי-עמרם אילת

במתחם "נא לגעת" בנמל יפו התקיים אתמול (שני) טקס מיוחד בו חולק "פרס מפקד גלי צה"ל" לתכניות מצטיינות בגל"צ. חמש תכניות זכו אמש בפרס, ביניהן גם מבצע השידורים "הכל זהב", חודש שלם שהוקדש לקשישים.

חברת ועדת השיפוט, העיתונאית רינה מצליח, התרגשה מהתכנית "הכל זהב" במיוחד ואמרה כי "בדרך כלל האוכלוסייה הזאת שקופה במדינה שלנו. גלי צה"ל לקחה את האנשים האלה ונתנה להם קול, צבע ורגש, וזה מדהים בעיניי".

בין התכניות הזוכות השנה הייתה "רדיו רחוב" שהביאה את הקולות שלכם לרדיו, וגם מיזם "אלה האחים שלי", שבמסגרתה הלחינו חיילים בשירות סדיר שירים של נופלים.

 

 

ג'קי חוגי, המוכר לכם כ"כתבנו לענייני ערבים", זכה זו השנה הרביעית ברציפות בפרס. הפעם ג'קי חשף פרשייה שלא סופרה משנת תש"ח, על גירוש הכפר פסוטה. ג'קי התרגש מהזכייה והסביר כי "זה מוכיח שוב שצריך להתעקש בתכניות הדוקומנטריות האלה על ניוז, כי ברגע שאתה מגלה משהו אתה תורם תרומה כפולה.

קצין החינוך הראשי לשעבר, תת אלוף במילואים אלי שרמייסטר, שימש כיושב ראש ועדת השיפוט והתרשם מהתכניות הנבחרות: "התכניות היו מצוינות, הצדעה אמתית לייחוד, למצוינות ולמקצועיות של אנשי גלי צה"ל משבחות מאוד את המרקם המיוחד".

וכשזהו תמהיל התכניות הזוכות, מפקד גלי צה"ל ירון דקל, מאושר מ"מה שקורה עכשיו": "אין תחנה ציבורית כמו גלי צה"ל, האיכות של השידור עם הרעננות של חיילי התחנה זה סוד הקסם, והקסם הזה עובד כבר 64 שנים - וכך גם יימשך".

25/11/14 | 09:41