מגזין
  Bookmark and Share
close

האזינו: הקטעים הבולטים של השבוע בגלצ

דוד גרוסמן מספר על הזכייה בפרס היוקרתי, ראש העיר טבריה מגיב על חשיפת גלצ על מורה החשוד בהטרדה, עימות בין סטודנטית למרצה על הקוד האתי; אלה הקטעים של השבוע

מערכת גלצ

בר שליו, סטודנטית לכלכלה באוניברסיטה העברית ופעילת "אם תרצו" תקפה בשיחה עם אראל סג"ל ודוד ורטהיים את דוקטור עופר כסיף, מרצה באוניברסיטה: "בגלל אנשים כמוהו שתקפו וקראו לנו 'נוער היטלר' נדרש הקוד האתי", ד"ר כסיף הגיב וכינה את שליו "שקרנית דמגוגית":

ראש העיר טבריה מגיב אצל אפי טריגר על חשיפת גלצ כי בי"ס היסודי בטבריה לא ידע שמחנך המלמד בו נחקר בחשד שפגע מינית בילדות: "אנחנו עצובים ומודאגים היום - נקיים בירור והמורה ייצא לחופשה עד להודעה חדשה":

דויד גרוסמן סיפר בשיחה עם אילנה דיין בגלצ על רגע הזכייה: "התמלאתי שמחה - זה ספר כל כך ישראלי. הרגשה מופלאה פשוט". הוא הוסיף על ברכתה של שרת התרבות, מירי רגב, "היא יכולה לראות בכך את הספרות שמעבירה את מציאותנו - ולכן אין להפריע בתקציבים לספרות ולאמנות להביע כל מורכבותן".

תושבי צור יצחק שבשרון מתכוננים כבר זמן רב לרגע החגיגי: ב-1 בספטמבר אמור להיפתח ביישוב בית הספר היסודי החדש, וכ-170 ילדים אמורים למלא את כיתות א' ו-ב'. רק שחודשיים וחצי לפני שעת השין, ככה זה נראה: הבנייה נעצרה באמצע, אין תקציב וקשה להאמין שעד תחילת שנת הלימודים בית הספר יהיה מוכן.

בעקבות הקוד האתי באקדמיה, גם דודו יצא להתקין כללי מוסר לתכנית - ולא תאמינו, זה נגמר באתי ולא בקוד:

16/06/17 | 13:15