כתבות ספורט
  Bookmark and Share
close

"שמח שידענו לשים את האכזבה מב"ש בצד ולנצח"

מכבי תל אביב תפגוש את בני בגמר גביע המדינה לאחר ניצחון  1:2 על בית"ר ירושלים. יצחקי: " נכון שמכבי קבוצה גדולה שתמיד שואפת לתארים, אבל תמיד יש שמחה כשמעפילים לגמר"

מערכת גלצ

מכבי תל אביב עלתה אמש (רביעי) לגמר גביע המדינה לאחר שגברה על בית"ר ירושלים 1:2 בחצי הגמר בחיפה, משערים של ארון שוינפלד ודור מיכה. חן עזרא הצליח רק לצמק את התוצאה.

חלוץ הצהובים, ברק יצחקי, התראיין לתכנית "עושים ספורט" עם אלי אוחנה ועידו גור והתייחס להעפלה לגמר הגביע - שבאה לאחר ההפסד במשחק העונה בליגה:  "ההפסד להפועל באר שבע בשבת גרם לנו להיות מאוכזבים, אבל אני שמח שידענו לשים את האכזבה בצד ולהגיע למשחק חשוב כל כך מול קבוצה מצוינת ולצאת עם ניצחון".

יצחקי אף התייחס לפציעתו במהלך המשחק ועדכן: "היא מסוג הפציעות שנדע את חומרתה רק בעוד יום-יומיים, אבל הרגשתי שקרעתי את השריר האחורי. אני לא יודע להעריך בזמן, אבל אני מקווה שעוד אחזור לשחק העונה".

אחרי שג'ורדי קרויף ירד ליציע ואף חילק הוראות לשחקנים בהפסד בבאר שבע, יצחקי הכחיש שקיימת מתיחות בין המאמן ליטו וידיגאל לבין המנהל המקצועי: "המערכת במכבי תל אביב היא מערכת מאוד בריאה, הדברים עוברים בצורה ברורה. אנחנו מנותקים מכל הספקולציות שיש בתקשורת. זה שג'ורדי נמצא על הספסל לא אומר שאין שיתוף פעולה ביניהם. אני לא רואה בזה שום דבר פסול, סתם עשו מזה יותר ממה שזה".

בסוף העונה יסיים יצחקי את חוזהו במכבי תל אביב. אחרי שנמנע מעברו לבית"ר ירושלים בחלון ההעברות של ינואר, הוא מבהיר שכיום הוא מעוניין להישאר בקבוצה: "אני מאמין שדברים טובים בשקט. ברור שאני רוצה להישאר, אני לא חושב שיש שחקן שלא רוצה לשחק במכבי תל אביב. אני חושב שזה מועדון נפלא ומאמין שמה שצריך לקרות בסוף יקרה".

 

06/04/17 | 18:15