כתבות ספורט
  Bookmark and Share
close

לבקשת הקהל: מי עומד מאחורי ההחלטות בבית"ר?

אוהדי בית"ר ירושלים לא הופתעו מההחלטה לפטר את מאמן הקבוצה רן בן שמעון, על רקע המינוי החדש, מנכ"ל הקבוצה לשעבר קורנפיין אמר בגלצ: "האוהדים סימנו אותו, יהיה לו קשה"

מערכת גלצ

כוונת הבעלים להדיח את רן בן שמעון מתפקידו כמאמן קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים ריחפה באוויר זמן רב. אם תשאלו את איציק קורנפיין, המנכ"ל לשעבר ואחד הסמלים הגדולים ביותר של הקבוצה, התשובה תהיה: "לא ברור למה".

קורנפיין התייחס בשיחה עם ניב רסקין בגלצ לטענה העיקרית שעולה כסיבה לפיטורים היא האוהדים. "רן בן שמעון מאמן מצוין, אני לא יודע למה הקהל כל כך נדבק אליו". לדבריו, ייתכן שהבעיה שהקבוצה לא מצליחה להתרומם טמונה דווקא בסגל הקבוצה.

"זה ברור לכולנו איך זה ייגמר", אמר קורנפיין על מחליפו של בן שמעון, שרון מימר - המאמן הצעיר ודל הניסיון. "הזהות של מאמן לא כל כך משנה אל מול איכות השחקנים", הדגיש קורנפיין, "והאיכות תואמת את המיקום בטבלה".

קורנפיין הציע למימר דרכי פעולה שונות להוביל את הקבוצה להצלחה. "צריך להציב מטרות, ולהגיד: 'אוקיי, אנחנו רוצים להתמודד על תארים', לצערי זה לא קורה". קורנפיין הבהיר כי נתוני הפתיחה של מימר - לא לטובתו. "יהיה לו קשה מאוד להצליח. הוא חסר את הניסיון וכוח ההתמודדות הדרוש, התגובות שהוא מקבל אחרי המינוי לא טובות, יהיה לו קשה", סיכם.

07/02/17 | 12:37