כתבות ספורט
  Bookmark and Share
close

"בשביל משחק כזה מוציאים את הכסף מתחת לבלטות"

בארה"ב סופרים את השעות לאירוע הספורט הגדול של השנה, הסופרבול, המוכר בעיקר בגלל הפרסומות המיוחדות שמוצגות במחצית המשחק, והשנה: הוונדר-וומן הישראלית גל גדות

מערכת גלצ

ההתרגשות בשיאה: ברחבי העולם מתכוננים לאירוע הטלוויזיוני הגדול של השנה, גמר אליפות הפוטבול האמריקנית שיתקיים הלילה (אור ליום שני). מדי שנה, הטירוף סביב המשחק גובר והעלויות העצומות המושקעות בו מעוררות ביקורת רבה ברחבי ארצות הברית. 

למרות זאת, העלות לא מונעת מחובבי הספורט להתייצב לאירוע הספורט הגדול בעולם. דוד גינסבורג, ישראלי שרכש כרטיס למשחק היוקרתי, סיפר בשיחה הערב עם ירון וילנסקי ויעקב ברדוגו על המאמץ להשגת מקום באיצטדיון. "שבוע מראש קפצנו על ההזדמנות. עשינו הרבה עבודת מחקר ובדקנו מתי הכרטיסים יהיו זולים כי המחירים פה הם בשמיים - זה משהו שאתה משקיע את 'החיסכונות מהבלטות'".

אירוע הספורט המכונן מוכר בעיקר בשל הופעות המחצית שלו ובזכות הפרסומות המושקעות והיקרות המשודרות בו. בעבר, המשדר כלל פרסומת של החברה הישראלית "סודה סטרים" עם סקרלט ג'והנסון, ופרסומת בכיכובה של הדוגמנית הישראלית בר רפאלי בנשיקה המפורסמת והשנה צפויה לייצג את ישראל הדוגמנית והשחקנית גל גדות, בפרסומת של החברה הישראלית "וויקס".

05/02/17 | 20:07