כתבות ספורט
  Bookmark and Share
close

בלייזר: "להניף צלחת אליפות זה חלום של כל שחקן"

קפטן מכבי חיפה מוכן לגמר ליגת העל בכדורסל: "ניתן הכל כדי לעמוד במשימה. נדע בדיוק מה צריך לעשות נגדם ואת מי צריך לעצור", אמר והוסיף: "סדרה משקפת יותר את מהלך העונה"

מערכת גלצ

הפועל ירושלים ומכבי חיפה ייפגשו הערב (21:00, בשידור ישיר בגלצ) בהיכל מנורה מבטחים למשחק אחד שבסיומו תוכתר אליפות המדינה בכדורסל. לקראת הגמר שוחח קפטן מכבי חיפה, עוז בלייזר, עם עידו גור ואפי בירנבוים וסיפר שהוא שואף להניף את צלחת האליפות בסוף הערב: "כל שחקן חולם על זה. אני מקווה שתהיה לי הזכות והכבוד לעשות את זה".

"אני יודע שאני וכל הקבוצה ניתן הכל כדי לעמוד במשימה ומקווה שנצליח להניף את הגביע... סליחה, צלחת", התבלבל לרגע בלייזר והבלבול לא מקרי. שיטת הפיינל-פור, שבמסגרתה האליפות מוכרעת במשחק אחד, בהחלט מזכירה את המפעל המשני. "יש לזה יתרונות ויש חסרונות. ברור שבשיטת הפיינל-פור יש לנו הזדמנות לזכות באליפות, אבל בתור שחקן שרואה מה מתנהל אני חושב שסדרה משקפת יותר את מהלך העונה".

כשנשאל מה דעתו על השיטה הקיימת אמר כי "אני חושב שהקהל יכול ליהנות יותר מסדרה, במיוחד אחרי מה שראינו בסדרות השנה, היו סדרות מעניינות מאוד". בלייזר הצביע על הגורמים שהובילו לשינוי של מכבי חיפה, שנכנסה לפלייאוף רק מהמקום השמיני אבל הצליחה להדיח בזו אחר זו את הפועל חולון ומכבי תל אביב: "אני חושב שבפלייאוף הגענו בכושר טוב, באנו עם אמונה שאנחנו יכולים לעשות את זה. באמת הכל התחבר לנו ואנחנו משחקים ברמה גבוהה, משחקים ביחד ובאגרסיביות, ואנחנו נצטרך להביא את זה גם במשחק נגד ירושלים".

"יש להם המון כלים, התקפיים והגנתיים", הוסיף בקשר ליריבה בגמר, "צריך לעשות את ההתאמות שלנו מהמשחקים הקודמים שלנו מולם. נדע בדיוק את מי צריך לעצור ומה צריך לעשות נגדם, ונבוא כדי לבצע את זה. זאת הדרך שלנו".

15/06/17 | 15:54