כתבות ספורט
  Bookmark and Share
close

האדומים בדרך למטה: "נעשו הרבה טעויות"

אחרי כ-28 שנים - הפועל ת"א נפרדת מליגת העל בעיניים אדומות. איציק ניסנוב, מבעלי הקבוצה, סיפר בגלצ: "כשהתקציב עומד על 50 מיליון ש"ח, אבל ההכנסות של הקבוצה הם 30 מיליון - נפער בור"

מערכת גלצ

הפועל תל אביב, אחת מקבוצות הפאר של הכדורגל הישראלי, חווה את אחד מרגעי השפל שלה. המועדון הוותיק ירד אמש אל הליגה הלאומית, אחרי כ-28 שנים בהם כיכבה בליגת העל. איציק ניסנוב, אחד מבעלי הקבוצה, הסביר היום (ראשון) בשיחה עם יעקב ברדוגו וירון ולינסקי בגלצ על המגמה שהובילה את הקבוצה לתחתית.

"נעשו הרבה טעויות. הפועל תל אביב לא סתם הגיעה היא צברה חובות של מעל 100 מיליון שקלים", אמר והדגיש את חוסר ההתאמה בין הוצאות הקבוצה לבין הכנסותיה. "כשהייתי בפגישה הראשונה, שאלתי: 'מה התקציב שרוצים לעשות?, אמרו לי כ-50 מיליון שקלים, אבל ההכנסות של הקבוצה הם 30 מיליון שקלים. באותו הרגע אמרתי תודה רבה ולהתראות. מספיק חמש שנים כאלה וזה הבור שנפער".

חרף השמועות שהופצו עם ירידת הקבוצה לליגה הלאומית על פיהם יוחלפו הבעלים, ניסנוב הבטיח: "למדתי שלא כל מה שמפוסם יש לו קשר למציאות. הכל שטויות, כל השותפים נשארים ורוצים להחזיר את הפועל לימיה הטובים".

14/05/17 | 19:03