כתבות ספורט
  Bookmark and Share
close

דובר הפועל ת"א תוקף: "השוטרים - עבריינים בחסות החוק"

עימות אלים התרחש בין המשטרה לשחקני הפועל ת"א בסיום משחק שנערך אמש. דובר המשטרה מתח ביקורת על הקבוצה: "אין לשחקן כדורגל חסינות על המגרש. נחצה כאן גבול"

מערכת גלצ

תגרה אלימה התרחשה בסיום משחק הכדורגל בין הפועל תל אביב להפועל אשקלון. טוטו תמוז, חלוץ הפועל, שוחרר הלילה לאחר שנעצר ונאזק על ידי המשטרה. דובר מחוז מרכז של המשטרה, סגן ניצב עמי בן דוד, אמר היום (ראשון) ביומן הבוקר של גלצ כי השוטרים פעלו כראוי. לדבריו, "אין לשחקן כדורגל חסינות על המגרש, לא במהלך משחק ולא אחריו. נחצה כאן גבול. שוטרי יס"מ שכל התפקיד שלהם היה לשמור על השחקנים עצמם, מוצאים את עצמם מותקפים על ידי השחקנים".

בקבוצת הכדורגל הפועל תל-אביב זועמים על המשטרה לאחר שחלוץ הקבוצה טוטו תמוז נעצר אמש, במהלך הקטטה שהתרחשה בתום המשחק מול הפועל אשקלון. דובר הקבוצה, ארז נעמן, אמר בראיון אצל ניב רסקין: "השוטרים האלה, אני ראיתי אותם, הם לא באו להגן על אף אחד - עבריינים בחסות החוק. היה מחריד לראות את התמונות האלה. מדובר בעובדי מועדון כדורגל בישראל, לא בעבריינים. אף אחד לא עשה פה פרובוקציה - הם יכול לסיים את זה בצורה אחרת לחלוטין. אבל הם הבאו לייצר פרובוקציה והם השיגו אותה".

07/05/17 | 09:55