תרבות ופנאי
  Bookmark and Share
close

בוקשטיין מתנצלת על הקליפ: "לא מעודדת פגיעה בנשים"

רבים כעסו על הקליפ של השיר החדש של אניה בוקשטיין בו היא שרה בתוך מועדון חשפנות. בראיון לגלצ היא התנצלה: "אני מבינה את הטענה, לא התכוונתי לפגוע"

מערכת גלצ

לאחר שהוציאה הזמרת אניה בוקשטיין קליפ לשירה החדש "רוקדת", היא קיבלה טענות רבות על כך שהקליפ, שצולם במועדון חשפניות, פוגעני. בוקשטיין סיפרה היום (שני) ליעל דן כי "קיבלתי פניות מנשים שעוסקות בתחום, דיברתי איתן ושמעתי. הן עושות עבודה מאוד חשובה, יש סיפורים מאוד קשים. אני מבינה את הטענה ומתנצלת על כך, לא התכוונתי לפגוע במישהו".

"לא הצגתי את עצמי כחשפנית לרגע, זה קליפ אומנותי. יש לי חברה שהיא אלופת הארץ בלרקוד על עמוד. לא הצגתי חשפניות, הגעתי כאמנית ופרפורמרית. אני לא לוקחת נשיות ותעוזה למקומות רעים ", הסבירה. "אני מבינה שמיקום הצילום לוקח אותנו לשם, אבל אני באופן אישי כאניה לא חושבת שאני נותנת ולו רמז אחד שמעודד פגיעה בנשים".

את השיר היא כתבה לפני יותר משנה. לדבריה, "זה שיר מאוד אישי שנכתב בהשראת אנשים שאני אוהבת, החברים הכי טובים שלי, שבאמת מחפשים אהבה וחווים חיי לילה רפטטיבים. השיר הזה עבר דרך ארוכה. אני מאוד שמחה שהשיר מצליח לפתוח לאנשים בלב כי זה באמת הכי חשוב, משם השיר הזה מגיע".

09/01/17 | 16:12