תרבות ופנאי
  Bookmark and Share
close

"היה מרגש, היה מדהים, היה סקסי": שון פול בהופעה בארץ

הזמר ומפיק המוזיקה הג'מייקני, שון פול, הגיע שוב לישראל. אליעד, שחימם את המופע, אמר לגלצ: "אמן שגדלתי עליו. זה שמביאים אותו מראה על התעוררות של המוזיקה"

נוב ראובני

זאת אמנם כבר לא תקופת השיא בקריירה שלו, שהייתה בעיקר בשנות ה-2000 המוקדמות יותר, אבל חמוש בכמה להיטי ענק שון פול, זמר ומפיק מוזיקה ג'מייקני, הצליח להרקיד קהל של כ-6,000 איש בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב אמש (שבת).

זאת לא הפעם הראשונה של האמן בישראל, בשנת 2007 הוא הופיע בראשון לציון. יחד עם חזרתם למיינסטרים של הרגאטון והמוזיקה השחורה, הוא כאן שוב. תהליכים שאנחנו מרגישים בארץ, ושומעים גם ברדיו.

זו הייתה הזדמנות מצוינת לקרוא לדגל לכמה מהאמנים שמייצגים את התחום בישראל לחמם את המופע. היו שם, בין היתר, קפה שחור חזק, איזי, וגם אליעד - שהתרגש מאוד לחמם את מי שבעיניו נחשב לאגדה. "אמן שגדלתי עליו. גם הייתי בהופעה הראשונה שלו בארץ", סיפר, "זה שמביאים אותו ושכל מי שמחמם אותו הוא מהעולם הזה של מוזיקה שחורה ופופ וכולי זה מראה גם על התעוררות של המוזיקה פה וזה מצוין".

במופע עצמו נאמרה המילה ישראל כמה עשרות פעמים, שנייה רק למילה ladies, שהיוותה פחות או יותר שליש מאוצר המילים על הבמה. הוא פרגן לקהל הישראלי ואמר: "אני מחשיב אתכם כבני משפחה וחברים, כי אתם אוהבים את המוזיקה שלי. אז תודה לכם ישראל - הערב אנחנו נחגוג כמו משפחה וחברים".

הקהל המגוון הכיל בעיקר צעירים אבל בכל זאת התפרש על כמה עשורים. "היה מרגש, היה מדהים, היה מהמם, היה סקסי. חבל שהוא ירד כל כך מוקדם", שיבחו הצופים.

24/01/16 | 13:58