תרבות ופנאי
  Bookmark and Share
close

כוכב "Glee" קורי מונטית' נמצא מת בחדרו

השחקן קורי מונטית', שגילם את דמותו של פין הדסון בסדרת הטלוויזיה "Glee" נמצא אתמול מת בחדר מלון. בחודש מרץ האחרון אשפז את עצמו השחקן בן ה-31 במכון גמילה עכב התמכרויות חוזרות. לפי ההערכות, סיבת מותו היא לקיחת מנת יתר


קורי מונטית', כוכב סדרת הטלוויזיה "Glee", נמצא מת אתמול (שבת) בשעות הצהריים בחדר המלון "פסיפיק רים" בקנדה, בו שהה. משטרת ונקובר הודיעה במסיבת עיתונאים שהשחקן בן ה-31 אמור היה לעזוב את בית המלון בשבת, וכאשר לא עשה זאת עלו אנשי צוות המלון לחדרו, אז מצאו את גופתו.

במשטרה סיפרו כי מונטית' בילה עם אנשים נוספים בערב יום חמישי. בצילומי מצלמות האבטחה של המלון נראה השחקן חוזר לחדרו כשהוא לבדו בשעות המוקדמות של שבת. לפי ההערכות, הוא היה לבד בעת שמת.

השחקן היה מת במשך מספר שעות לפני שהתגלתה גופתו. בחודש מרץ האחרון אשפז מונטית' את עצמו במכון גמילה עכב התמכרויות חוזרות. גם כאשר היה בן 19 התאשפז השחקן מסיבות דומות. סיבת מותו אינה ידוע עוד, אך לפי ההערכות, מדובר בלקיחת מנת יתר. נתיחת גופתו תתבצע ככל הנראה מחר.

מונטית' התפרסם כששיחק את דמותו של פין הדסון בסדרת הטלוויזיה המוזיקלית "Glee". לאחרונה סיפר בראיון כי כשהיה בן נוער ולאחר שהריו התגרשו היה שותה ומעשן ולא היה מגיע לבית הספר. השחקן שנולד בבריטיש קולומביה. לדבריו, כשהיה בן 16 גבר השימוש שלו בסמים.

14/07/13 | 09:33