תרבות ופנאי
  Bookmark and Share
close

הקץ לשמועות: ברברה סטרייסנד הוסיפה הופעה בישראל

הדיווה היהודיה, שתחתום כאן את מסע ההופעות האירופאי שלה, תופיע באיצטדיון בלומפילד בתאריכים 20.6 ו-22.6. מכירת הכרטיסים לחברי מועדון "השומע המתמיד" תחל מחר בעשר בבוקר. השאר יכולים לרכוש את הכרטיס שלהם מיום חמישי באותה שעה

ענבל גזית

27 דקות בלבד - ומרבית הכרטיסים למופע של ברברה סטרייסנד נרכשו. מרגע ההודעה על הגעתה של הגברת הראשונה לישראל נרשמה תנועה אדירה באתרי המכירה, וכ-5,000 איש רכשו כרטיסים באתר במקביל. מחירי הכרטיסים מתחילים מ- 420 שקלים, ו-16,000 צופים יהיו בקהל.

לאור הביקוש הרב הוחלט לפתוח מופע נוסף ב-22 ביוני באצטדיון בלומפילד, יומיים לאחר המופע הראשון שיתקיים ב-20.6. מחר בשעה 10:00 בבוקר תתקיים מכירה מוקדמת לחברי "השומע המתמיד" ולמצטרפים חדשים למועדון, אשר יוכלו לבחור ראשונים את מקומות הישיבה למופע. ביום חמישי בשעה 10:00 בבוקר תיפתח מכירה לציבור באתר www.eventim.co.il.

סטרייסנד תחתום את סיבוב ההופעות שלה בישראל, מלווה בתזמורת של 60 נגנים ושלושה אורחים מיוחדים: Chris Botti, בנה Jason Gould ואחותה Roslyn Kind, שליוו אותה גם בשנה שעברה במופע המדובר בברוקלין.

הקריירה המפוארת של סטרייסנד מכילה תארים ופרסים רבים ביניהם: 10 פרסי גראמי, 51 אלבומי זהב, 30 אלבומי פלטינה ו-13 אלבומי מולטי פלטינה. סטרייסנד מחזיקה בשיא בכל הקשור למכירות תקליטים ולאחת מעשרת האמנים הנמכרים ביותר בעולם בכל הזמנים.

מלבד היותה זמרת מצליחה, סטרייסנד היא גם בין היתר שחקנית, כותבת, מלחינה, מעצבת, מפיקה, בימאית וצלמת. היא השחקנית הראשונה בתבל שזכתה בשני פרסי אוסקר, 12 פרסי טוני, 10 פרסי גראמי, 5 פרסי אמי, 12 פרסי גולדן גלובל, פרס הבימאים האמריקאי ועוד.

עונת ההופעות הבינלאומיות שיפקדו את ישראל בחודשים הקרובים כוללות בין היתר את דפש מוד, אלישיה קיז, מייק פאטון עם טומהוק, וענקית המטאל אנתרקס.

09/04/13 | 17:05