חדשות
  Bookmark and Share
close

ח"כ בר מסביר את תמיכתו בעמיר פרץ: "היחיד שהביס את נתניהו"

לאחר שח"כ חיליק בר וח"כ רויטל סויד הביעו תמיכה בעמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה, ח"כ בר הסביר בגלצ: "כשפרץ התמודד מול ביבי הוא הביא יותר קולות מאשר מח"ל בקלפי"

מערכת גלצ

חבר הכנסת חיליק בר וחברת הכנסת רוויטל סויד הביעו היום (חמישי) תמיכה בעמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה. בר הסביר הערב את תמיכתו במהלך שיחה עם אילאיל שחר ויעקב ברדוגו: "הוא היחידי שהביס את נתניהו ואת הליכוד. כשהתמודד מול ביבי הביא יותר מנדטים והרבה יותר קולות מאשר מח"ל בקלפי".

"היום הוקם המחנה שאכפת לו מאוד מעתיד המפלגה ומעתיד המדינה. זו קבוצה של אנשים שחרדים למה שקורה במדינה", הוא קרא. "אם אתה מכיר מישהו בציבור הישראלי שיש לו עמוד שדרה מוכח וחזק בנושא חברתי כלכלי ובנושא המדיני ביטחוני מאז שהיה ראש עיר צעיר ב-88' ואמר 'שתי מדינות' כשזה היה מחוץ לחוק להגיד את זה, אז תגיד לי".

בר הוסיף עוד כי הוא מעוניין שפרץ ינהיג את המדינה. "אני רוצה לראות את עצמנו מובילים. אנחנו לא מצטרפים כדי שפרץ יהיה יו"ר מפלגה, אלא כדי להנהיג מדינה. היום עמיר התבגר, אפילו בשבט הלבן מבינים איזו חרדה צריכה להיות לנו מהפילוג שמנסים לעשות כאן בין מזרחים ואשכנזים, יהודים וערבים. צריך לדאוג למנהיג מאחד ולא מפריד".

20/04/17 | 19:14