חדשות
  Bookmark and Share
close

זעם המשפחות השכולות: "מעולם לא התפרצו נגדנו ככה"

התקפת ההורים השכולים שהגיעו לכנסת מצד הח"כים הותירה רגשות קשים: "זה היה פשוט מביש". ח"כ זוהר התנצל בגלצ והאשים את האופוזיציה בגיוס המשפחות השכולות

מערכת גלצ

נמשכת הסערה סביב הדיון אתמול בוועדה לביקורת המדינה על ממצאי דו"ח צוק איתן. חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד התנצל הבוקר (חמישי) בשיחה עם ירון דקל ועמית סגל על הדברים שאמר למשפחת גולדין וסיפר שקבע איתם פגישה. עם זאת, זוהר הוסיף וטען כי "הדיון נקבע כדי להביך אותנו".

"לא הייתי צריך לומר כלום, הייתי צריך לשתוק עם כמה שהדברים חרו לי", אמר זוהר, "הייתי צריך שלא להגיב. חד משמעית הם הזמינו בכוונה את המשפחות השכולות, על חשבון דמם של חיילים".

חבר הכנסת עופר שלח מיש עתיד, שיזם את הדיון, הגיב לטענות נגדו וכנגד חברת הכנסת קארין אלהרר וקרא להן "מופרכות". "זאת חוצפה שאין שנייה לה, והיא באה מאדם כמו מיקי זוהר שלא נקף אצבע בשביל ההגנה על מדינת ישראל. אדם שההגנה שלו זה לבוא ולהיכנס בהורים שכולים".

מיקי גולדווסר, אמו של אהוד גולדווסר זכרו לברכה, שהוחזק בשבי לאחר מלחמת לבנון השנייה, מתחה בשידור ביקורת חריפה על התנהלות ראש הממשלה וחברי הכנסת מהליכוד בדיון: "הוא שולח את הרוטוויילרים שלו כדי שינעצו את השיניים שלהם במשפחות האלה. זה היה פשוט מביש. מעולם לא התפרצו נגדנו בצורה בוטה כזאת".

20/04/17 | 10:51