חדשות
  Bookmark and Share
close

ברק תוקף את נתניהו: "איש חלש, נגרר ונחקר - התנהלותו ילדותית"

רה"מ לשעבר מבהיר בגלצ כי נוכחות רוסית באזור דווקא טובה לנו, קורא לקואליציה להתעסק בדברים החשובים ויוצא נגד רה"מ: "לא בוחן את התנהגותו - בשביל זה יש לו פסיכולוגית בבית"

מערכת גלצ

ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, שוחח הערב (שני) עם ירון וילנסקי ויעקב ברדוגו על הנוכחות הרוסית בסוריה, על המצב הביטחוני באזור ועל המהמורות הפוליטיות אותן חווה הממשלה בזמן האחרון.

"הנוכחות הרוסית בסוריה היא גורם מייצב ומקטינה את הסיכון להידרדרות", הסביר ברק והוסיף בנוגע לנשיא רוסיה פוטין: "זה שהוא האיש הכי הידידותי שישב בקרמלין לא אומר שהוא יפעל לפי תכתיבים שלנו".

בעניין המשבר בקואליציה אמר ברק כי לדעתו "זה לא סתם התאגיד, זה התאגיד והחקירות וההבנה שהולכים להתנגדות עם ממשל טראמפ" וכי "ראש הממשלה הוא אדם עם הבנה, אבל הוא חלש והוא נחקר ולכן הוא מתעסק באובססיביות עם התאגיד".

"הליכה לבחירות עולה למדינה מיליארדים ועושה את אותו הדבר כמו להצעת אי אמון לבניית ממשלה מהכנסת הנוכחית", סבר ביחס לרעיון של הליכה לבחירות. ובנושא ריצתו לראשות העבודה ציין: "אני לא מתכוון לרוץ במפלגת העבודה ואני לא מתכוון להצטרף לאף אחת ממפלגות היחיד, זה דבר שמבזה את אנשי המפלגה".

20/03/17 | 17:54