חדשות
  Bookmark and Share
close

השר אורי אריאל בגלצ: "סרטון השתולים מוגזם"

השר התייחס לסרטון "אם תרצו" באומרו ש"למרות ש'שוברים שתיקה' צריך ללכת לכל הרוחות", הסרטון מיותר: "הייתי עושה אותו אחרת". על סילבן שלום טען: "נשים צריכות להתלונן במשטרה, לא ברשת"

מערכת גלצ

שר החקלאות אורי אריאל שוחח היום (חמישי) בגלצ עם יועז הנדל ורועי שרון על רקע הסערה התקשורתית סביב סרטון "השתולים" של עמותת הימין "אם תרצו" כנגד ארגון "שוברים שתיקה". "אני הייתי עושה אותו אחרת", אמר אריאל, "זה מיותר ומוגזם. מה שהם מנסים להראות שם זה כאילו עומד מולי אויב ועומד לפגוע בי".

בנוגע לארגון "שוברים שתיקה" אמר השר: "אני חושב ש'שוברים שתיקה' זה ארגון שצריך ללכת לכל הרוחות. מה שהם אומרים זה פשוט הזוי וגובל בהפקרות. אנחנו יודעים מי הם חיילי צה"ל". אריאל הוסיף כי הסרטון של "אם תרצו" היה לא יותר מניסיון למשוך תשומת לב, ושעדיף להתמודד עם "שוברים שתיקה" באמצעים אחרים, כגון הגשת תלונה במשטרה.

בשיחה התייחס השר גם לשיח ברשת סביב נשיא המדינה, ראובן רובי ריבלין, ואמר: "הוא נשיא של כולנו, דמות שאמורה לאחד את כולם גם אם אתה חושב אחרת. יש דרך לומר את הביקורת, לא בצורה משתלחת".

בנוסף, השר אריאל הביע דעתו בנוגע לפרשת סילבן שלום. לדבריו, "יש פה מציאות בעייתית. אני בעד לחקור כל דבר, וכשמדובר באנשי ציבור לחקור מהר. אבל נשים צריכות להתלונן במשטרה, לא ברשת".

17/12/15 | 13:01