חדשות
  Bookmark and Share
close

"חשד לרצח לאומני: "נערה מקסימה שסיימה את חייה בצורה טראגית

שלי דדון יצאה אתמול לראיון עבודה באזור התעשייה במגדל העמק, ונרצחה באכזריות. השב"כ מצטרף לחקירת האירוע. מועד הלוויתה נקבע מחר ל-22:30 בבית העלמין בעפולה. במשטרה חודשים שמדובר ברצח על רקע לאומני

אורנית פורן

מתחזק החשד כי שלי דדון צעירה בת 20 מעפולה, שיצאה אתמול בבוקר (חמישי) לראיון עבודה באזור התעשייה במגדל העמק נרצחה באכזריות על רקע לאומני. היום דווח כי שירות הביטחון הכללי מצטרף לחקירה. סמוך לשעה 10:00 בבוקר ניסו בני משפחה ליצור איתה קשר ללא הצלחה. בשעה 15:00 ניגשו הוריה לתחנת המשטרה והגישו תלונה על היעדרות בתם.

במקביל, שוטרי סיור מתחנת מגדל העמק ניגשו לתחנת המשטרה והגישו תלונה על גופת צעירה שנמצאה בחניון באזור התעשייה במגדל העמק. "ניידת של תחנת מגדל העמק עשתה סיור שגרתי והבחינה באישה מוטלת על הקרקע. מאוחר יותר התברר כי מדובר ברצח", אמר מפקד ימ"ר צפון במשטרה, ניצב משנה משה כהן, וסיפר כי על הגופה התגלו סימני אלימות קשים.

לדברי כהן, כל כיווני החקירה נבדקים. "החקירה מתמקדת גם במישור הפלילי וגם במישור הלאומני", אמר כהן. "אנחנו לא התכוונו למישור אחד. שני המישורים האלה נבדקים, ואנחנו עושים את המרב ואת המיטב על מנת להגיע לפיענוח המקרה הזה".

פראמדיקים של מגן דוד אדום קבעו את מותה של דדון, והוריה הוזעקו לזירת הרצח על מנת לזהות את גופת בתם. לאחר מכן, נשלחה הגופה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה, ובשלב זה אין כל חשודים או עצורים בפרשה.

חבריה של שלי סיפרו על ילדה מסורה שאהבה את הבית ואת המשפחה. הם סיפרו כי התעקשה לשרת בצבא למרות שסבלה מבעיה רפואית קשה. "היא היתה נערה מקסימה שבסך הכל רצתה למצוא עבודה וסיימה את חייה בצורה טראגית", אמרו. בני משפחתה מבקשים להעביר מסר כי לא יעברו על האירוע בשתיקה. מועד הלוויתה נקבע למחר בשעה 22:30 בבית העלמין בעפולה.

02/05/14 | 11:05