חדשות
  Bookmark and Share
close

חקירה נגד שרון גל בגין הטרדות מיניות וקבלת טובות הנאה

אחרי החקירה המשטרתית בגין החשדות לביצוע הטרדות מיניות על ידי עמנואל רוזן, הבוקר נודע כי המשטרה חוקרת גם חשדות נגד מגיש התוכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10, שרון גל. גל חשוד בהטרדה מינית של עובדי הערוץ, בקבלת טובות הנאה תמורת פרסומים בתכניתו ובעבירות מס

הדס שטייף

מזה עשרה ימים שצוות חקירה מיוחד שהוקם ביחידה הכלכלית של משטרת ישראל בודק שורה של עדויות שהתקבלו נגד מגיש "לילה כלכלי" בערוץ 10 לשעבר שרון גל. העדויות כוללות חשד לכאורה להטרדות מיניות של אנשי תקשורת שונים בערוץ ובאמצעי תקשורת אחרים בהם עבד גל בעבר.

לידי גלי צה"ל הגיעו עדויות נגד גל, שהועברו על פי בקשת העדים לידי המשטרה. בניגוד לפרשת עמנואל רוזן, שהחקירה בעינינו נמצאת בידי היחידה הארצית לחקירות הונאה, ונמצאת בעיצומה. בדיקת החשדות נגד שרון גל נמצאת ביחידה הארצית לחקירת פשיעה כלכלית. זאת לאור החשד לשורה של עברות הקשורות לתחום בו עסק גל בתכניתו לילה כלכלי.

גם חוקרים מרשות המיסים מעורבים בבדיקת העדויות שהתקבלו בעינינו של גל. בין היתר חשד לקידום אייטמים כלכליים בתכניתו, חשד לקבלת טובות הנאה, הימורים בלתי חוקיים והעלמות מס. בימים האחרונים הגיעו שורה של עדים, בהם אנשי תקשורת ידועים ומסרו את עדותם לחוקרי היחידה. בדיקת העדויות בעיצומה. בהתאם לאופיין, יוחלט במשטרה אם יש מקום לפתוח בחקירה גלויה נגד שרון גל. באמצעות עורך דינו טוען גל מכחיש גל את החשדות נגדו.

בדיקת החשדות לכאורה נגד גל החלה בערוץ 10 עצמו לאור עדויות שקיבלה האחראית על ההטרדות המיניות בערוץ נגד מגיש "לילה כלכלי". על פי החשד, עניין הבדיקה נודע לגל ועל כן התפטר מתפקידו. גל עצמו טען כי התפטר בשל חלוקי דעות עם הערוץ על גובהה שכרו כמגיש התוכנית.

28/05/13 | 07:24