חדשות
  Bookmark and Share
close

רן ברץ נגד אילנה דיין: "התגובה נגדך נכתבה במחשב שלי"

הרגע בו אילנה דיין קראה בתכנית "עובדה" את תגובת רה"מ לתחקיר על לשכתו, עורר סערה בציבור ובסצנת העיתונאים בפרט. יועצו לשעבר של נתניהו: "התגובה הייתה צריכה להיות יותר נשכנית"

מערכת גלצ

רבים נשארו נסערים מתגובת ראש הממשלה לתחקיר בתכנית "עובדה", תגובה שעל כל רבדיה תקפה בחריפות את מגישת התכנית - אילנה דיין. אף על פי כן, רן ברץ, יועצו לשעבר של ראש הממשלה אינו נמנה מבין אותם אנשים. בשיחה בגלצ היום (חמישי) עם ירון דקל ועמית סגל טען: "אני לא שלם עם התגובה, היא הייתה קצת רכה, קצת פרווה. היא הייתה צריכה להיות קצת יותר נשכנית".

"המסמך הזה במקור נוצר במחשב שלי", חשף ברץ, "היא עשתה תכנית על לשכת ראש הממשלה וכל התכנית הייתה רק על שרה נתניהו. מה שקורה בארץ זאת אובססיה, כל אדם בסביבת נתניהו יודע".

כמה דקות לאחר שהסתיימה השיחה, עלתה אילנה דיין לשידור על מנת להגיב על דבריו של ברץ. "אני לא עולה לשידור כדי לצחוק ולא כדי לבכות, אני עולה כדי לסייע לכם לעשות את מלאכתכם העיתונאית. לב העניין בעיני אלה העובדות ולהגיד את האמת. מותר לראש הממשלה להגיב בזעם, מותר לו להגיד שלא צריך להתעסק באשתו וילדיו, מותר לו להעלב, מותר לכעוס - אסור לו לשקר", גרסה.

18/05/17 | 14:54